POZNAJ NAS

Jesteśmy rodzinną firmą, której założycielem i pomysłodawcą jest miłośnik motoryzacji i sportów ekstremalnych, a nowoczesny obiekt, który dziś oglądasz to efekt dążenia do zrealizowania marzenia z dzieciństwa o prowadzeniu własnego warsztatu samochodowego. Firma powstała w wyniku osobistych zainteresowań i zdolności właściciela, które przez całe życie rozwijał - w młodości w garażu, w którym poznał budowę samochodu rozkładając go na wszystkie części i składając ponownie. Później w technikum o profilu mechanicznym, gdzie zdobył zaawansowaną wiedzę z zakresu naprawy pojazdów. Następnie, jako dorosły przedsiębiorca naprawiał swoje ciężarówki w miejscu, w którym znajdowała się siedziba jego firmy transportowej - był to plac z niewielką halą, którą dzielił z kilkoma blacharzami i lakiernikami - to oni byli pierwszymi pracownikami OPT Automotive i pracują u nas do dziś.

OPT automotive - nasza koncepcja
OPT automotive - nasza koncepcja

MIEJSCE

Stworzyliśmy przestrzeń, która pozwala na kompleksową obsługę samochodów osobowych, terenowych, dostawczych oraz TIR. Dlatego nasz warsztat jest świetnie przygotowany na każdą okoliczność - dysponujemy pięcioma w pełni wyposażonymi stanowiskami gotowymi na naprawę różnych typów pojazdów. Ponadto posiadamy ogromną myjnię ręczną i własną komorę lakierniczą, dzięki czemu jesteśmy w stanie zadbać o Twój pojazd od A-Z.

OPT automotive - nasza koncepcja

KONCEPCJA

Dążymy do tego, aby miejsce, w którym zostawiasz swój pojazd nie było zwykłym warsztatem, który traktujesz jako nieprzyjemną konieczność, dlatego zaprojektowaliśmy poczekalnię w wysokim standardzie i z myślą o Tobie. Dzięki temu, gdy zajmujemy się Twoim pojazdem możesz rozsiąść się wygodnie i obejrzeć przygotowane przez nas filmy motoryzacyjne, poczytać ciekawe magazyny i napić się przepysznej kawy.

OPT automotive - nasza koncepcja
OPT automotive - nasza koncepcja

NASZ ZESPÓŁ

Tworzą ludzie z wieloletnim doświadczeniem, a przede wszystkim zaangażowaniem i zamiłowaniem do tego, co robimy. Nasi pracownicy to zdecydowanie nasz największy atut - zawsze służymy dobrą radą i pomocą.

OPT automotive - nasza koncepcja