POZNAJ NAS

OPT Automotive założył prawdziwy miłośnik motoryzacji i sportów ekstremalnych, takich jak off-road quadem, moto-crossem oraz samochodami terenowymi, które przerabia na własne potrzeby od kilkudziesięciu lat. Nasz serwis to efekt marzenia o prowadzeniu własnego warsztatu samochodowego. Dziś to właśnie tu naprawiamy pojazdy, podejmując się nawet tego, co na pierwszy rzut oka wydaje się trudne – u nas nie ma rzeczy niemożliwych!

Budynek

MIEJSCE

Kompleksowo zajmujemy się samochodami osobowymi, terenowymi, dostawczymi oraz TIR. Nasz serwis dysponuje pięcioma w pełni wyposażonymi stanowiskami, które są gotowe do naprawy różnego rodzaju pojazdów, nawet tych najbardziej wymagających. Posiadamy również myjnię ręczną i własną komorę lakierniczą, które powalają nam zadbać o Twój pojazd od A do Z.

Hala warsztatowa OPT Automotive

KONCEPCJA

Zależy nam na tym, aby miejsce, w którym zostawiasz swój pojazd, nie było zwykłym warsztatem. Zaprojektowaliśmy poczekalnię w wysokim standardzie z myślą o Tobie. Kiedy my zajmujemy się Twoim pojazdem, możesz rozsiąść się wygodnie, obejrzeć filmy motoryzacyjne, poczytać ciekawe magazyny oraz napić się świeżo parzonej kawy.

OPT Automotive poczekalnia

NASZ ZESPÓŁ

OPT Automotive tworzą specjaliści, z wieloletnim doświadczeniem, a przede wszystkim zaangażowaniem i pasją do tego, co robią. Nasi pracownicy zdecydowanie są naszym największym atutem. Cały nasz zespół zawsze służy dobrą radą i pomocą. Przekonaj się o tym i oddaj swój pojazd w nasze ręce!

Zespół OPT Automotive